Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Kvalita

při vývoji výrobků BLUESKY je zdraví klientek prioritou.

S ohledem na tuto skutečnost si mohou být i těhotné ženy jisté, že používání výrobků BLUESKY je pro ně bezpečné.

Gel laky BLUESKY jsou vyrobeny z netoxické přírodní pryskyřice bez zápachu, která se snadno nanáší a má rychleschnoucí vlastnosti.

 

Big 10 free.

Big 10 free znamená, že neobsahují: formaldehyd, toluen, DBP, kafr, formaldehydovou pryskyřici, xylen, parabeny, aceton, ftaláty,  ethyl tosylamid

 

MMA

Methylmethakrylát, levná složka levných laků na nehty. U kvalitnějších značek je použit EMA - ethyl metakrylát, který je mnohem bezpečnější pro použití v kosmetickém průmyslu.

Gel laky BLUESKY neobsahují MMA (methylmethakrylát), ve složení gel laků BLUESKY je použit HEMA, což je 2‐hydroxyethyl methakrylát, čili vylepšený EMA (ethyl methakrylát)

 

CPNP

V souladu s ustanovením článku 13 nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009, o kosmetických přípravcích, je stanovena povinnost notifikovat kosmetické přípravky, které jsou uváděny na trh Evropské unie.

Společnost Dahlia Trade s.r.o., která je oficiálním distributorem značky BLUESKY na Českém trhu, má notifikovány všechny Gel laky, laky, Gum gely, TOPy, Base, Removery na notifikačním portálu evropské komise CPNP.